Reklamı kapat

Reklamı kapat
ALANYA HABER MERKEZI
Reklam
”SAYGI VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ.”
08 Kasım 2016 - 11:43 'de eklendi.

Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük asker ve devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78’inci yıldönümünde rahmet ve saygıyla anıyoruz.

10 Kasım 1938 bir devrin sonu değil, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün miras bıraktığı Cumhuriyetin her bakımdan geliştirilmesi için yeni bir dönemin başlangıcı olmuştur.

Büyük şahsiyetler yas tutularak değil, fikirleriyle, eserleriyle, fedakâr gayretleriyle anılırlar. Bizler de millet olarak, vefatının 78’inci yılında Atatürk’ü, İstiklal Savaşımızın başkumandanı, bağımsızlığımızın sembolü ve Cumhuriyetimizin kurucusu olarak sitayişle anıyoruz.

Bugün bizler Cumhuriyetimizin kuruluş ilkelerine, ideallerine sımsıkı bağlı kalarak, cumhuriyetimizin temel değerlerini koruyarak, kazanımlarını arttırarak, ülkemizi hak ettiği çağdaş seviyelere taşıyarak yolumuza devam ediyoruz.

İnanıyorum ki, gelecek nesillerimiz de Cumhuriyetimizi ilelebet payidar kılmak için aynı azim ve kararlılıkla mücadele vereceklerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu, milletimizin unutulmaz lideri, Büyük Komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum.”

İbrahim AYDIN
Antalya Milletvekili
www-haber7alanya-com-alanya-haberleri-haberalanya-alanyahaber-sondakika-haberleri-2016-11-08-12-44-00-620

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER