Reklamı kapat

Reklamı kapat
ALANYA HABER MERKEZI
Reklam
Göksu Çayı Köprüsü bir ayda tamamlandı
22 Kasım 2016 - 23:56 'de eklendi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in geçtiğimiz ay sessiz sedasız temelini attığı Göksu Çayı Köprüsü’nün yapımı tamamlandı.
Konyaaltı Belediyesi tarafından geçtiğimiz ay yapımına başlanan Göksu Çayı Köprüsü tamamlandı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Uncalı Mahallesi ile Molla Yusuf Mahallesini birleştiren Göksu Çayı Köprüsü’nün bir ay gibi kısa bir süre içinde de tamamlanacağını söylemiş ve bağlantı yollarının da asfaltlanmasıyla bu yıl sonuna kadar araç geçişine açılacağını müjdelemişti.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Bahtılı ve Çakırlar Mahalleleri’ne alternatif oluşturan yolun önündeki en büyük engel aştıklarını söyledi. Göksu Çayı Köprüsü’nün yapımını bir ay gibi kısa bir süre içinde tamamladıklarını dile getiren Başkan Böcek, sadece yaya ve motosiklet sürücülerinin kullanabildiği köprünün yerine, kazık çakma temel üzerine 14 metre genişliğinde köprü inşa ettiklerini kaydetti. Köprüye olan yeni bağlantı yolların da açıldığını ifade eden Muhittin Böcek, bu yolları kısa süre içinde sıcak asfalt ile kaplayacaklarını bildirdi.
2 gözlü menfez tipi köprünün maliyetinin yaklaşık 300 bin lira olduğunu ifade eden Muhittin Böcek, köprünün şimdiden tüm bölge halkına hayırlı olmasını diledi.
dsc_4286

dsc_4288

dsc_4292

dsc_4300

dsc_4312

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER