Reklamı kapat

Reklamı kapat
ALANYA HABER MERKEZI
Reklam
GİRİŞİMCİLER ATSO’DA BULUŞUYOR
08 Kasım 2016 - 9:58 'de eklendi.

I. Akdeniz Girişimcilik Zirvesi Başlıyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, 11 Kasım’da ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda “1. Akdeniz Girişimcilik Zirvesi” düzenleneceğini bildirdi.
ATSO Başkanı Davut Çetin zirveye ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) olarak istihdama ve gençlere meslek edindirme çalışmalarımız kapsamında “Benim İşim Benim Geleceğim” adında bir proje yürütüyoruz. Bu proje kapsamda da 11 Kasım tarihinde ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda I. Akdeniz Girişimcilik Zirvesi’ni düzenleyeceğiz.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde oluşturulmuş olan Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulu’nun da destekleri ile düzenleyeceğimiz zirvede hem eğitim alan gençlerimize hem de girişimciliğe özendirmek istediğimiz girişimci adaylarına örnek girişimcilik hikâyelerinin değerlendirileceği bir platform sunacağız.

İş adamları, akademisyenler, melek yatırımcılar deneyimlerini paylaşacaklar

Zirve kapsamında girişimcilik konusunda iş dünyasının saygın işadamları, akademisyenler ve melek yatırımcılar bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar.

Etkinliğimiz, girişimciliğe ilgi duyan ve bu konuda çalışmalar yapan kişilerin kendilerini girişimcilik konusunda kanıtlamış iş dünyasının saygın işadamlarıyla ve girişimcilik konusunda çalışmalar yapan saygın akademisyenlerle buluşturmayı amaçlıyor.
Ayrıca zirvede “Girişimcilik Atölye Çalışması” yapılarak, girişimcilerin işletmelerde yaptıkları yanlışların üzerine odaklanılan interaktif, eğlenceli, eğitici performans etkinliklerine de yer verilecek.

Zirveye girişimciliğe ilgi duyan herkes davetli

Bu yıl gerçekleştireceğimiz “1. Akdeniz Girişimcilik Zirvesi” AB projesi kapsamında yapılacak. Önümüzdeki yıllarda da Odamızın öncülüğünde ve paydaşlarımızın desteği ile geleneksel hale getirip devam ettirme arzusundayız.
Tüm üyelerimizi, girişimcilerimizi ve girişimci adaylarını “I. Akdeniz Girişimcilik Zirvesi” etkinliğimize davet ediyoruz.
davutcetin

girisimcilik_afis

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER