Reklamı kapat

Reklamı kapat
ALANYA HABER MERKEZI
Reklam
Başkan Böcek, KOSHİM’de…
22 Ekim 2016 - 10:29 'de eklendi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gürsu Mahallesi’nde hizmete açılan Konyaaltı Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM)’nde incelemelerde bulundu.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gürsu Mahallesi’nde geçtiğimiz yıllarda hizmete açılan KOSHİM’de çalışmaları yakından izledi. Son derece modern tasarımı ve teknolojik donanımıyla bölge halkına hizmet veren KOSHİM’de her ay onlarca kişiye farklı konularda yardım ulaştırılıyor.
BURADA REKLAM YOK
Yaklaşık 2,5 milyon liraya mal olan KOSHİM’de maddi manevi yardıma muhtaç kimselere yardım eli uzatılıyor. Gıda ve Giyim Bankası’nda vatandaşlar, her ay kendilerine verilen kartlarla ücretsiz alış verişlerini yapabiliyor. Bununla sosyal yardımları kişileri afişe etmeden yapmayı amaçladıklarını ifade eden Başkan Böcek, engelli vatandaşlara ve evinde enjeksiyon, pansuman gibi sağlık hizmeti isteyen kimselere de yine profesyonel kişilerden oluşan ekiplerce destek verdiklerini söyledi.
DİYETİSYEN, AİLE DANIŞMA HİZMETİ
İlçe halkının sağlığını her şeyin üstünde tutan Konyaaltı Belediyesi, görevli sosyal hizmetler uzmanı, psikolog ve diyetisyen ile KOSHİM’de ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor. Konyaaltı Belediyesi olarak asfalt, kaldırım yada park gibi temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere de yoğun zaman ayırdıklarını dile getiren Başkan Muhittin Böcek, KOSHİM’de sosyolog, psikolog gibi bir çok meslekten uzman kişilerin ücretsiz danışmanlık hizmeti verdiğini bildirdi.
KOSHİM’de çalışmaları zaman zaman yerinde incelediğini ifade eden Muhittin Böcek, burada verilen hizmetin kendisini ayrıca mutlu ettiğini kaydetti.
dsc_9420

dsc_9422

dsc_9430

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER