Reklamı kapat

Reklamı kapat
ALANYA HABER MERKEZI
Reklam

BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NDAN ALTSO’YA TEŞEKKÜR

Alanya’mızın gururu devlet ve hizmet adamı Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, odamızda muhtarlarla istişare toplantısında bir araya geldi. Projeler ve yatırımlar konusunda muhtarlarla söyleşi yapan Bakan Çavuşoğlu, Doğalgaz’ın Alanya’ya yakın zamanda gelecek olmasında ve ALTSO Turizm MYO’nun kısa sürede Alanya’mıza kazandırılmasındaki emekleri nedeniyle ALTSO Başkan ve yönetimine teşekkür etti. Bakan Çavuşoğlu, odamızda yaptığı konuşmada, ALTSO Turizm […]

BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NDAN ALTSO’YA TEŞEKKÜR
28 Ekim 2016 - 11:04 'de eklendi.

Alanya’mızın gururu devlet ve hizmet adamı Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, odamızda muhtarlarla istişare toplantısında bir araya geldi. Projeler ve yatırımlar konusunda muhtarlarla söyleşi yapan Bakan Çavuşoğlu, Doğalgaz’ın Alanya’ya yakın zamanda gelecek olmasında ve ALTSO Turizm MYO’nun kısa sürede Alanya’mıza kazandırılmasındaki emekleri nedeniyle ALTSO Başkan ve yönetimine teşekkür etti.

Bakan Çavuşoğlu, odamızda yaptığı konuşmada, ALTSO Turizm MYO’yu 6 ay gibi kısa bir sürede bitiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve ALTSO Yönetimine duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti. Doğalgazın da en kısa sürede Alanya’ya getireceklerini belirten Bakan Çavuşoğlu, “Doğalgazı Alanya’mıza getiriyoruz. Bu konudaki emekleri ve çalışmaları nedeniyle ALTSO’ya teşekkür ederim” dedi.

Bakan Çavuşoğlu’nu oda hizmet binası girişinde karşılayan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ise Alanya yararına yapılacak her türlü projeye elinden gelen desteği veren Bakan Çavuşoğlu’na teşekkür etti.
img_0038

img_2596

img_2672

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER