Reklamı kapat

Reklamı kapat
ALANYA HABER MERKEZI
Reklam
ASFALTA MURATPAŞA İMZASI
06 Aralık 2016 - 14:40 'de eklendi.

Muratpaşa Belediyesi, kentin en önemli iki ana ulaşım aksı Sinanoğlu ve Metin Kasapoğlu caddelerini bağlayan Savaş Caddesi’nde asfalt çalışmalarını tamamladı. 760 metre uzunluğundaki caddeyi sil baştan asfaltlayan Muratpaşa, caddenin Sinanoğlu girişine de imzasını attı.
Aynı anda Muratpaşa’nın 3 noktasında asfaltlama çalışmalarını sürdüren Muratpaşa Belediyesi, Savaş Caddesi’nde çalışmalarını tamamladı. Sinanoğlu ve Metin Kasapoğlu ve devamı İsmet Gökşen caddelerini birbirine bağlayan Savaş Caddesi, Muratpaşa’nın diğer çalışmalarında olduğu gibi önce eski asfalttan tamamen arındırıldı.
Asfalt kazıyıcı makineler 760 metre uzunluğundaki caddeyi baştan sona temizledi sonrasında sıcak asfalt kaplaması yapıldı. Asfaltlama çalışmalarında 18.5 metre genişliğindeki yolda bin 824 ton asfalt kullanıldı.
Asfalt çalışmaları sırasında kaldırımlar da yeniden düzenlendi. 6 metre genişliğiyle 4 bin 180 metrekare kaldırım alanı bulunan caddede kaldırımlara engelli şeridi yerleştirildi, bozulan taşlar onarıldı.
Savaş Caddesi’nde çalışmaları sadece 2 günde bitiren Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler caddenin Sinanoğlu girişine de Muratpaşa Belediyesi logolu imzayı attı.
yesilbahce-savas-caddesi-1

yesilbahce-savas-caddesi-2

yesilbahce-savas-caddesi-3

yesilbahce-savas-caddesi-4

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER